Výsledky - KRASLICKÝ ŠÍP
12. květen 2024

Výsledky se automaticky aktualizují každy 60s
Kategorie

Kraslický Šíp

Poř. Startovní
číslo
Jméno Kategorie Kategorie
Jméno
Klub
město
Kola Ujetá
vzdálenost
Průměrná
rychlost
1. kolo 2. kolo Poslední průjezd
cílem
Odstup při
průjezdu cílem
1 125 Hula Robert MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Hula Robert
Integray L27 2 87,00 km 39,6 km/h 00:00:00 02:11:52 2:11:52,0
2 152 Kollert Michal MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Kollert Michal
Integray L27 2 87,00 km 39,5 km/h 00:00:00 02:12:13 2:12:13,0 + 0:00:20,0
3 109 Nágr Ondřej M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Nágr Ondřej
SportRaces cycling team 2 87,00 km 39,5 km/h 00:00:00 02:12:14 2:12:14,0 + 0:00:22,0
4 207 Nežerka Václav MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Nežerka Václav
LAWI Stars-GIANT 2 87,00 km 39,5 km/h 00:00:00 02:12:17 2:12:17,0 + 0:00:25,0
5 127 Brňák Jan MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Brňák Jan
LAWI Stars - GIANT 2 87,00 km 39,4 km/h 00:00:00 02:12:20 2:12:20,0 + 0:00:28,0
6 130 Pospíšil Jiří MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Pospíšil Jiří
AC SPARTA PRAHA 2 87,00 km 39,4 km/h 00:00:00 02:12:25 2:12:25,0 + 0:00:33,0
7 120 Fiala Petr MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Fiala Petr
Integray L27 PROFI SPORT Cheb 2 87,00 km 39,4 km/h 00:00:00 02:12:27 2:12:27,0 + 0:00:35,0
8 128 Vostal Vilém MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Vostal Vilém
Třebíč 2 87,00 km 39,4 km/h 00:00:00 02:12:28 2:12:28,0 + 0:00:35,0
9 135 Endler Filip MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Endler Filip
LAWI Stars - GIANT 2 87,00 km 39,4 km/h 00:00:00 02:12:29 2:12:29,0 + 0:00:36,0
10 131 Vencl Lukáš MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Vencl Lukáš
Ústí nad Orlicí 2 87,00 km 39,4 km/h 00:00:00 02:12:36 2:12:36,0 + 0:00:44,0
11 139 Janovsky Petr MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Janovsky Petr
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf 2 87,00 km 39,4 km/h 00:00:00 02:12:37 2:12:37,0 + 0:00:45,0
12 119 Miklošín Matyáš MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Miklošín Matyáš
SportRaces cycling team 2 87,00 km 39,3 km/h 00:00:00 02:12:40 2:12:40,0 + 0:00:47,0
13 118 Kopecký Štěpán MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Kopecký Štěpán
LAWI Stars - GIANT 2 87,00 km 39,3 km/h 00:00:00 02:12:41 2:12:41,0 + 0:00:49,0
14 122 Hradecký Jaroslav MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Hradecký Jaroslav
Sport Import 2 87,00 km 39,3 km/h 00:00:00 02:12:44 2:12:44,0 + 0:00:52,0
15 168 Uličný Vladimír MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Uličný Vladimír
Integray L27 2 87,00 km 39,3 km/h 00:00:00 02:12:47 2:12:47,0 + 0:00:55,0
16 151 Šlajchrt Filip MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Šlajchrt Filip
Kolokrám 2 87,00 km 39,3 km/h 00:00:00 02:12:50 2:12:50,0 + 0:00:58,0
17 123 Šejstal Ondra MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Šejstal Ondra
Ústecké centrum cyklistiky 2 87,00 km 39,3 km/h 00:00:00 02:12:52 2:12:52,0 + 0:00:59,0
18 124 Horyna Vlastimil MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Horyna Vlastimil
SportRaces cycling team 2 87,00 km 39,2 km/h 00:00:00 02:13:01 2:13:01,0 + 0:01:08,0
19 212 Gdula Tomáš MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Gdula Tomáš
Integray L27 2 87,00 km 39,2 km/h 00:00:00 02:13:10 2:13:10,0 + 0:01:18,0
20 181 Slaník Martin MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Slaník Martin
Lapierre Plzen 2 87,00 km 39,2 km/h 00:00:00 02:13:16 2:13:16,0 + 0:01:23,0
21 110 Havel Matěj M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Havel Matěj
LAWI junior team 2 87,00 km 39,1 km/h 00:00:00 02:13:21 2:13:21,0 + 0:01:29,0
22 107 Matoulek Jiří M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Matoulek Jiří
SportRaces cycling team 2 87,00 km 39,1 km/h 00:00:00 02:13:25 2:13:25,0 + 0:01:32,0
23 102 Tomášek Patrik M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Tomášek Patrik
SportRaces cycling team 2 87,00 km 39,1 km/h 00:00:00 02:13:25 2:13:25,0 + 0:01:33,0
24 213 Konopásek Tomáš MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Konopásek Tomáš
Ústecké Centrum Cyklistiky 2 87,00 km 39,1 km/h 00:00:00 02:13:33 2:13:33,0 + 0:01:41,0
25 121 Kouba Daniel MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Kouba Daniel
BIKE TEAM STUPNO 2 87,00 km 38,9 km/h 00:00:00 02:14:03 2:14:03,0 + 0:02:11,0
26 134 Vodák Martin MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Vodák Martin
Integray L27 2 87,00 km 38,9 km/h 00:00:00 02:14:05 2:14:05,0 + 0:02:12,0
27 129 Hezina Jan MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Hezina Jan
AC SPARTA PRAHA 2 87,00 km 38,9 km/h 00:00:00 02:14:20 2:14:20,0 + 0:02:27,0
28 145 Šrajer Martin MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Šrajer Martin
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf 2 87,00 km 37,4 km/h 00:00:00 02:19:32 2:19:32,0 + 0:07:39,0
29 217 Břeň Tobiáš MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Břeň Tobiáš
Ústecké Centrum Cyklistiky 2 87,00 km 37,4 km/h 00:00:00 02:19:33 2:19:33,0 + 0:07:40,0
30 105 Lubas Jan M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Lubas Jan
LAWI junior team 2 87,00 km 37,4 km/h 00:00:00 02:19:38 2:19:38,0 + 0:07:45,0
31 101 Kniha Petr M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Kniha Petr
LAWI junior team 2 87,00 km 37,3 km/h 00:00:00 02:20:02 2:20:02,0 + 0:08:10,0
32 143 Horváth Miroslav MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Horváth Miroslav
AC Sparta cycling akademie 2 87,00 km 35,7 km/h 00:00:00 02:26:14 2:26:14,0 + 0:14:22,0
33 116 Tůma Adam MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Tůma Adam
CYKLODEPO 2 87,00 km 35,2 km/h 00:00:00 02:28:30 2:28:30,0 + 0:16:37,0
34 112 Čapek Otakar M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Čapek Otakar
Lawi junior team 2 87,00 km 35,1 km/h 00:00:00 02:28:40 2:28:40,0 + 0:16:48,0
35 210 Dvořáček Tobias M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Dvořáček Tobias
REONIX KOVO PRAHA 2 87,00 km 35,1 km/h 00:00:00 02:28:41 2:28:41,0 + 0:16:49,0
36 155 Pávek Ondřej MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Pávek Ondřej
SK Ore Montes 2 87,00 km 35,1 km/h 00:00:00 02:28:53 2:28:53,0 + 0:17:00,0
37 172 Hraběta Miroslav MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Hraběta Miroslav
KCR Roudnice nad Labem 2 87,00 km 35,0 km/h 00:00:00 02:29:01 2:29:01,0 + 0:17:08,0
38 169 Rendl Jaroslav MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Rendl Jaroslav
Dexter Cycling 2 87,00 km 34,9 km/h 00:00:00 02:29:33 2:29:33,0 + 0:17:41,0
39 153 Voráček Jiří MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Voráček Jiří
CK Kramolín 2 87,00 km 34,8 km/h 00:00:00 02:30:03 2:30:03,0 + 0:18:11,0
40 219 Rosa Petr MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Rosa Petr
Ústecké Centrum Cyklistiky 2 87,00 km 34,7 km/h 00:00:00 02:30:14 2:30:14,0 + 0:18:21,0
41 214 Tomáš Dudek MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Tomáš Dudek
INTEGRAY L27 CYCLING TEAM 2 87,00 km 34,7 km/h 00:00:00 02:30:17 2:30:17,0 + 0:18:25,0
42 206 Tomíček Luboš MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Tomíček Luboš
START CYCLING TEAM 2 87,00 km 34,7 km/h 00:00:00 02:30:20 2:30:20,0 + 0:18:28,0
43 218 Slámová Denisa ZA Ženy 19-39
ZA Ženy 19-39
Slámová Denisa
Cyklotrénink 2 87,00 km 34,7 km/h 00:00:00 02:30:25 2:30:25,0 + 0:18:32,0
44 136 Charvát Ondřej MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Charvát Ondřej
Tama Královice 2 87,00 km 34,7 km/h 00:00:00 02:30:30 2:30:30,0 + 0:18:37,0
45 146 Kuchař Přemysl MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Kuchař Přemysl
AC Sparta cycling akademie 2 87,00 km 34,7 km/h 00:00:00 02:30:36 2:30:36,0 + 0:18:43,0
46 158 Ippoldt Michal MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Ippoldt Michal
KUC Bikesport Ústí n.L. 2 87,00 km 34,7 km/h 00:00:00 02:30:37 2:30:37,0 + 0:18:45,0
47 179 Temniak Jiří MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Temniak Jiří
LAPIERRE PLZEŇ 2 87,00 km 34,6 km/h 00:00:00 02:30:48 2:30:48,0 + 0:18:55,0
48 114 Strádal Pavel MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Strádal Pavel
SportRaces cycling team 2 87,00 km 34,6 km/h 00:00:00 02:30:48 2:30:48,0 + 0:18:56,0
49 142 Šrain Jiří MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Šrain Jiří
Dexter Cycling 2 87,00 km 34,0 km/h 00:00:00 02:33:33 2:33:33,0 + 0:21:41,0
50 138 Klecker František MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Klecker František
FUNBIKE Team ÚL 2 87,00 km 34,0 km/h 00:00:00 02:33:38 2:33:38,0 + 0:21:45,0
51 132 Tvaroužek Tom MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Tvaroužek Tom
Alisy Sport Team 2 87,00 km 34,0 km/h 00:00:00 02:33:41 2:33:41,0 + 0:21:49,0
52 163 Trojan Tomáš MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Trojan Tomáš
SK Favorit Bílina 2 87,00 km 34,0 km/h 00:00:00 02:33:44 2:33:44,0 + 0:21:52,0
53 178 Telecký Martin MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Telecký Martin
Koruna Pralines 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:33:52 2:33:52,0 + 0:21:59,0
54 170 Mullen Michael MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Mullen Michael
--- 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:33:53 2:33:53,0 + 0:22:00,0
55 160 Mottl Miroslav MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Mottl Miroslav
LK Nové Hamry 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:33:55 2:33:55,0 + 0:22:03,0
56 103 Trojan Tomáš M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Trojan Tomáš
SK Favorit Bílina 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:33:56 2:33:56,0 + 0:22:03,0
57 176 Papež Tomáš MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Papež Tomáš
Messenger Praha 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:33:56 2:33:56,0 + 0:22:04,0
58 199 Drbohlavová Eliška ZA Ženy 19-39
ZA Ženy 19-39
Drbohlavová Eliška
LAWI junior team 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:33:59 2:33:59,0 + 0:22:06,0
59 197 Milec Jiřincová Jana ZA Ženy 19-39
ZA Ženy 19-39
Milec Jiřincová Jana
TFD 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:34:04 2:34:04,0 + 0:22:12,0
60 165 Holovej Jan MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Holovej Jan
SKP Most 2 87,00 km 33,9 km/h 00:00:00 02:34:08 2:34:08,0 + 0:22:16,0
61 174 Wohlrab Heiko MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Wohlrab Heiko
Bike Profis Zwickau e.V. 2 87,00 km 33,6 km/h 00:00:00 02:35:10 2:35:10,0 + 0:23:18,0
62 137 Klícha Martin MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Klícha Martin
Rafkarna IDEA Cycling Team 2 87,00 km 33,5 km/h 00:00:00 02:35:40 2:35:40,0 + 0:23:47,0
63 141 Miller Milan MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Miller Milan
Tama Královice 2 87,00 km 32,9 km/h 00:00:00 02:38:43 2:38:43,0 + 0:26:51,0
64 166 Zof Zdenek MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Zof Zdenek
DANY-FIT-SPORT-TEAM 2 87,00 km 32,8 km/h 00:00:00 02:39:04 2:39:04,0 + 0:27:12,0
65 149 Krupka Robert MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Krupka Robert
SK Favorit Bilina 2 87,00 km 32,7 km/h 00:00:00 02:39:35 2:39:35,0 + 0:27:42,0
66 171 Vyhnálek Michal MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Vyhnálek Michal
SK Favorit Bílina 2 87,00 km 32,7 km/h 00:00:00 02:39:51 2:39:51,0 + 0:27:59,0
67 167 Lacina Petr MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Lacina Petr
CK Kramolín 2 87,00 km 32,0 km/h 00:00:00 02:43:01 2:43:01,0 + 0:31:09,0
68 211 Radzo David MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Radzo David
Sám si vařím, sám si peru 2 87,00 km 31,8 km/h 00:00:00 02:44:15 2:44:15,0 + 0:32:23,0
69 115 Rozehnal Michal MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Rozehnal Michal
Rexonix Kovo Praha 2 87,00 km 31,6 km/h 00:00:00 02:45:26 2:45:26,0 + 0:33:34,0
70 150 Savinov Anton MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Savinov Anton
Praha 2 87,00 km 31,2 km/h 00:00:00 02:47:03 2:47:03,0 + 0:35:11,0
71 208 Hampl Ondřej MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Hampl Ondřej
Ústecké Centrum Cyklistiky 2 87,00 km 31,2 km/h 00:00:00 02:47:16 2:47:16,0 + 0:35:23,0
72 164 Nedvěd Radek MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Nedvěd Radek
KL SPORT Most 2 87,00 km 31,2 km/h 00:00:00 02:47:24 2:47:24,0 + 0:35:32,0
73 205 Hrdinová Anna Z15 Ženy 15-18
Z15 Ženy 15-18
Hrdinová Anna
SportRaces cycling team 2 87,00 km 31,1 km/h 00:00:00 02:47:35 2:47:35,0 + 0:35:42,0
74 191 Kněžický Pavel ME Muži 60+
ME Muži 60+
Kněžický Pavel
CYKLO TEAM KILLI 2 87,00 km 31,1 km/h 00:00:00 02:47:53 2:47:53,0 + 0:36:01,0
75 162 Hrbek Martin MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Hrbek Martin
CK Floratex Chomutov 2 87,00 km 30,9 km/h 00:00:00 02:48:51 2:48:51,0 + 0:36:59,0
76 184 Šmíd Luděk ME Muži 60+
ME Muži 60+
Šmíd Luděk
Cyklovrakoviště 2 87,00 km 30,9 km/h 00:00:00 02:49:05 2:49:05,0 + 0:37:12,0
77 157 Habenicht Tomáš MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Habenicht Tomáš
KCR Roudnice nad Labem 2 87,00 km 30,8 km/h 00:00:00 02:49:31 2:49:31,0 + 0:37:38,0
78 196 Cibulková Tereza Z15 Ženy 15-18
Z15 Ženy 15-18
Cibulková Tereza
TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 2 87,00 km 30,5 km/h 00:00:00 02:51:00 2:51:00,0 + 0:39:07,0
79 140 Štorek Martin MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Štorek Martin
SKI KLUB BUBLAVA 2 87,00 km 30,5 km/h 00:00:00 02:51:18 2:51:18,0 + 0:39:25,0
80 133 Kopecký Václav MB Muži 30-39
MB Muži 30-39
Kopecký Václav
#Tempaři 2 87,00 km 30,1 km/h 00:00:00 02:53:20 2:53:20,0 + 0:41:28,0
81 216 Krummer Radoslav ME Muži 60+
ME Muži 60+
Krummer Radoslav
SLAVIA Karlovy Vary 2 87,00 km 30,1 km/h 00:00:00 02:53:41 2:53:41,0 + 0:41:49,0
82 194 Stránský Michal ME Muži 60+
ME Muži 60+
Stránský Michal
TJ Slavia Karlovy Vary 2 87,00 km 30,0 km/h 00:00:00 02:54:10 2:54:10,0 + 0:42:18,0
83 190 Kopecký Petr ME Muži 60+
ME Muži 60+
Kopecký Petr
Stark cycling team 2 87,00 km 30,0 km/h 00:00:00 02:54:11 2:54:11,0 + 0:42:18,0
84 188 Kronich Josef ME Muži 60+
ME Muži 60+
Kronich Josef
SK Favorit Bílina 2 87,00 km 30,0 km/h 00:00:00 02:54:16 2:54:16,0 + 0:42:24,0
85 204 Švancara Jiří MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Švancara Jiří
MALIRUN 2 87,00 km 29,9 km/h 00:00:00 02:54:24 2:54:24,0 + 0:42:31,0
86 175 Šejstal Vít MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Šejstal Vít
KL Sport Most 2 87,00 km 29,9 km/h 00:00:00 02:54:37 2:54:37,0 + 0:42:45,0
87 186 Marek Jiří ME Muži 60+
ME Muži 60+
Marek Jiří
Kolokrám 2 87,00 km 29,9 km/h 00:00:00 02:54:45 2:54:45,0 + 0:42:53,0
88 173 Veselý Pavel MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Veselý Pavel
TFRun 2 87,00 km 29,6 km/h 00:00:00 02:56:25 2:56:25,0 + 0:44:33,0
89 215 Svoboda Karel MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Svoboda Karel
Višňová 2 87,00 km 28,3 km/h 00:00:00 03:04:17 3:04:17,0 + 0:52:24,0
90 201 RAKOVÁ Jitka ZB Ženy 40-59
ZB Ženy 40-59
RAKOVÁ Jitka
SKP Most 2 87,00 km 27,9 km/h 00:00:00 03:06:46 3:06:46,0 + 0:54:53,0
91 195 Kadlecová Tereza Z15 Ženy 15-18
Z15 Ženy 15-18
Kadlecová Tereza
SportRaces cycling team 2 87,00 km 27,8 km/h 00:00:00 03:07:54 3:07:54,0 + 0:56:02,0
92 193 Vasko Jiří ME Muži 60+
ME Muži 60+
Vasko Jiří
SK Favorit Bílina 2 87,00 km 27,7 km/h 00:00:00 03:08:36 3:08:36,0 + 0:56:44,0
93 100 Vyleta Jakub M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Vyleta Jakub
Kome klub Kraslice 2 87,00 km 27,6 km/h 00:00:00 03:08:54 3:08:54,0 + 0:57:01,0
94 198 Michalcová Barbora ZA Ženy 19-39
ZA Ženy 19-39
Michalcová Barbora
Nejdek 2 87,00 km 27,6 km/h 00:00:00 03:08:54 3:08:54,0 + 0:57:01,0
95 183 Michalec Miroslav ME Muži 60+
ME Muži 60+
Michalec Miroslav
Slavia Dvorce 2 87,00 km 26,5 km/h 00:00:00 03:16:43 3:16:43,0 + 1:04:51,0
96 189 Šajner Libor ME Muži 60+
ME Muži 60+
Šajner Libor
CK Floratex Chomutov 2 87,00 km 26,5 km/h 00:00:00 03:17:07 3:17:07,0 + 1:05:15,0
97 200 Dvořáková Barbora ZA Ženy 19-39
ZA Ženy 19-39
Dvořáková Barbora
SpectrumBike Racing 2 87,00 km 26,3 km/h 00:00:00 03:18:14 3:18:14,0 + 1:06:22,0
98 159 Vyleta Karel MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Vyleta Karel
Kome klub Kraslice 2 87,00 km 25,9 km/h 00:00:00 03:21:28 3:21:28,0 + 1:09:35,0
99 161 Kohout Jaromír MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Kohout Jaromír
Kome klub Kraslice 2 87,00 km 25,8 km/h 00:00:00 03:22:20 3:22:20,0 + 1:10:27,0
100 144 Čermák Petr MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Čermák Petr
KL SPORT Most 1 43,50 km 17,1 km/h 02:32:50 2:32:50,0 kolo - 1
101 182 Jermolajev Igor ME Muži 60+
ME Muži 60+
Jermolajev Igor
CK Vinohradské Šlapky 1 43,50 km 14,7 km/h 02:57:20 2:57:20,0 kolo - 1
102 203 Ippoldtová Zdeňka ZB Ženy 40-59
ZB Ženy 40-59
Ippoldtová Zdeňka
KUC Bikesport Ústí n.L. 1 43,50 km 13,9 km/h 03:07:13 3:07:13,0 kolo - 1
103 185 Šidlo Zdeněk ME Muži 60+
ME Muži 60+
Šidlo Zdeněk
SKP Most 1 43,50 km 13,8 km/h 03:08:32 3:08:32,0 kolo - 1
DNF 126 Davies Joshua MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Davies Joshua
Rafkarna IDEA Cycling Team - - kolo - 2
DNS 154 Kočí Ivan MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Kočí Ivan
Unlimited KM Trading CZ - - kolo - 2
DNF 209 Dostál Jakub MA Muži 19-29
MA Muži 19-29
Dostál Jakub
PRAHA-SMÍCHOV - - kolo - 2
DNS 111 Bredler Jonáš M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Bredler Jonáš
Lawi junior team - - kolo - 2
DNF 108 Rauschert Albert M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Rauschert Albert
Mapei Merida Kaňkovský - - kolo - 2
DNS 104 Bartoš Karel M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Bartoš Karel
SportRaces cycling team - - kolo - 2
DNF 156 Nádvorník Jaroslav MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Nádvorník Jaroslav
Kraslice - - kolo - 2
DNS 202 Pavlisová Andrea ZB Ženy 40-59
ZB Ženy 40-59
Pavlisová Andrea
AC SPARTA PRAHA - - kolo - 2
DNS 180 Rubáš Zdeněk MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Rubáš Zdeněk
AC SPARTA PRAHA - - kolo - 2
DNS 113 Polák Matyáš M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Polák Matyáš
Lawi junior team - - kolo - 2
DNF 192 Halamka Jiří ME Muži 60+
ME Muži 60+
Halamka Jiří
CK Kramolín - - kolo - 2
DNS 106 Nejedlý Ondřej M15 Muži 15-18
M15 Muži 15-18
Nejedlý Ondřej
Ústecké Centrum Cyklistiky - - kolo - 2
DNS 148 Šípek Jakub MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Šípek Jakub
Cykloteam Ostrov - - kolo - 2
DNS 147 Kubík Lukáš MC Muži 40-49
MC Muži 40-49
Kubík Lukáš
SV Sachsen 90 Werdau - - kolo - 2
DNS 177 Vostal Petr MD Muži 50-59
MD Muži 50-59
Vostal Petr
Třebíč - - kolo - 2